Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Ласкаво просимо в простір документації IT-Enterprise!

Система менеджменту якості процесів цифрової трансформації, реінжинірингу бізнес-процесів, розробки, впровадження та супроводу програмних продуктів сертифікована ISO 9001:2015


УВАГА

Програмне забезпечення, описане в цьому посібнику, поставляється згідно з ліцензійною угодою і має використовуватися і копіюватися виключно у відповідності до умов ліцензійної угоди.

ТОВ НВП «Інформаційні технології» постійно удосконалює систему IT-Enterprise, тому функціональність Вашої поставки може відрізнятися від описаної в цьому посібнику.

Даний посібник максимально точно відображає описані в ньому функції і режими модулів системи. Однак остаточно документ формується за кілька місяців до закриття і виходу версії і не завжди відображає наступні зміни. Надалі в посібник можуть вноситися зміни без повідомлення. За максимально точною інформацією просимо Вас звертатися до сайту або до фахівців ТОВ НВП «Інформаційні технології».

Географія і галузі промисловості впровадження системи IT-Enterprise досить великі, тому просимо взяти до уваги, що на деяких малюнках можуть відображатися параметри, режими, мови, специфічні для окремих галузей промисловості або регіонів.

© ТОВ НВП «Інформаційні технології», 2018. Усі права захищені.

Без письмового дозволу ТОВ НВП «Інформаційні технології» цей документ (або його частина) не може бути скопійований, репродукований, переведений або перенесений на будь-які носії.

IT-Enterprise є зареєстрованим товарним знаком ТОВ НВП «Інформаційні технології».


Пошук документації


  • No labels